Przejdź do treści

Kilka Słów o nas

Od wielu lat podróżujemy kamperem po Polsce, jak również po Europie i zawsze przejeżdżając przez to cudne miasteczko uważaliśmy, iż tutaj powinien być kemping. To spojrzenie z punktu widzenia naszej życiowej pasji, jaką jest caravaning, a widząc piękno Ciężkowic połączone z potencjałem, jaki drzemie w Ciężkowicach podjęliśmy w ubiegłym roku decyzję – chcemy wykorzystać nasze doświadczenie caravaningowe i stworzyć kemping – jeszcze wówczas nie wiedząc o tym, iż pojawi się do sprzedania przepiękny Ośrodek, który będziemy mogli zaadoptować i wykorzystać nasze pomyły, aby nasi przyszli goście mogli z tego skorzystać.

Caravaning to nasza życiowa pasja, sposób spędzania walnego czasu, co przerodziło się w pomysł, aby nasze zdobyte doświadczenie podczas podróży wykorzystać i stworzyć coś dla innych, pokazać jak można spędzić wolny czas, a przy okazji pozwiedzać tak przepiękne miejsce, jakim są Ciężkowice i okolice. Mamy wielu znajomych w całej Polsce jeżdżących kamperami, udzielamy się w wielu branżowych grupach, jeździmy na targi co jest dobrą bazą, aby do Ciężkowic przyjechali turyści z całej Polski i poznali ten piękny zakątek.

Plany mamy ogromne, wszystko w otwartych głowach, na pewno wierzymy w potencjał Ciężkowic i zrobimy wszystko, aby pokazać to urokliwe miasteczko i atrakcje szeroko w Polskę.

Dziękujemy ZA WASZE OPINIE

Piotr Lewandowski
Piotr Lewandowski
2023-05-15
Bardzo sympatyczne miejsce jak i również przemili i pomocni właściciele. Dobrze wyposażone plac zabaw, toalety, łazienki, miejsce do mycia naczyń, bilard, piłkarzyki, sauna, balia, bar 😀 i wiele innych atrakcji jest wszystko i w dobrych cenach. Na pewno jeszcze skorzystamy może nawet na dzień dziecka bo mamy zaproszenie 😀😁
Koda Gaming YT
Koda Gaming YT
2023-05-13
Polecam camping zadbany właściciele bardzo mili dużo atrakcji idealny dla rodzin z dziećmi 10+ lat
Michał Kujawa
Michał Kujawa
2023-05-09
Polecem wszystkim chętnym odkrycia cudownego miejsca na mapie Campingów w Polsce. Super wlasciciele zaangażowani w proqadzenie tego miejsca. Nowe sanitariaty i całe zaplecze jest pod ręką. Na mijescu można skorzystać z sauny i bali drewnianej. Gospodarze zapewnili własny trunek produkowany przez lokalny browar. Oferta miejsc do zwiedzenia jest olbrzymia a same Cieżkowiece sporo inwestują aby przyciągnąć nowych turystów. Reasumując wszystko sie zgadza. Oby wiecej takich miejsc
Alicja Miękina
Alicja Miękina
2023-05-06
Rodzinny, przyjazny kemping. Bardzo mili właściciele, doskonale znający temat karavaningu. Wiele atrakcji dla dzieci (boisko ze sztuczną murawą, bilard, lotki, cymbergaj, trampolina. Świetna baza wypadowa do Skamieniałego Miasta. Gorąco polecam!
Marcin Różalski
Marcin Różalski
2023-05-04
Super miejsce dla dorosłych i dla dzieci. Dużo atrakcji na campingu jak i w okolicy, nie można się nudzić. Gospodarze Gosia i Arek (serdecznie pozdrawiamy) są przemili i zawsze służą pomocą, wprowadzają super atmosferę. Serdecznie polecamy to wspaniałe miejsce, z pewnością jeszcze tu wrócimy.
Dariusz Dadasiewicz
Dariusz Dadasiewicz
2023-05-03
Bardzo fajny kemping. Wszystko jest co potrzeba. Plac zabaw, boisko, bania, sauna, altana z miejscem w środku na ognisko. Mili właściciele w okolicy też jest co zwiedzać. Mały minus że obok jest oczyszczalnia i nieraz zalatuje. Mi to bardzo nie przeszkadzało ale trochę nie przyjemne. W lato też ma być już basen wykopany.
JM Wojnarowscy
JM Wojnarowscy
2023-04-16
Piękne miejsce ! Zadbane ! Wszystko o czym marzysz aby mieć na campingu jest !!!! Wspaniali i mega sympatyczni właściciele !!! Pogadają, doradza gdzie co zobaczyć, gdzie jechać. Świetna baza wypadowa na zwiedzanie ciekawych miejsc w całej okolicy !!!! Polecamy z całego serca ! Jola Michał Zuzia Jaś No i nasz piesek bo zwierzaki tez na tym campie są miłe widziane !!!
Jerzy Bąk
Jerzy Bąk
2023-03-10
Polecam!!! Mili właściciele 🙂Super miejsce na bazę wypadową ⛹️🤾🏃🚴🚵🌲🌳😉

Adres

Pod Skamieniałym Miastem
ul. Okrężna 1
33-190 Ciężkowice
Woj. Małopolskie

BIURO

Małgorzata Faliszewska
e-mail: camping.podskamienialym@gmail.com
tel. +48 608 613 607

NIP: 7381197189
REGON: 522514516